Internetinės svetainės sukūrimas Vestuvės.lt

Vestuvės.lt – tai ne tik populiariausias vestuvių žurnalas Lietuvoje, leidžiamas jau 15 metų, bet ir viena populiariausių vestuvių organizavimo paslaugų svetainė. Aukštos kokybės žurnalas ir internetinė svetainė teikia aktualiausią informaciją apie vestuvines sukneles, žiedus, šventės vietas, dekorą, ir naujausias vestuvių tendencijas. Čia rasite tikras vestuvių istorijas, jaunavedžių rekomendacijas, patarimus planavimui ir idėjas, kaip sukurti įspūdingą šventę.

Mūsų komandos pagrindinė užduotis buvo sukurti šiuolaikišką, funkcionalią ir patogią internetinę svetainę, kuri tinkmai pozicionuotų įmonės vertybes – inovatyvų požiūrį į jaunųjų svajonių vestuves bei jų organizavimą, patikimumą, atsakingumą bei kokybės užtikrinimą. Taip pat buvo labai svarbu, kad klientai vienoje vietoje aiškiai matytų organizacijos bei jų partnerių teikiamas paslaugas, organizuotas šventes ir lengvai suprastų kokias paslaugas bei vestuvinius sprendimus jie gali pasiūlyti tarp kurių yra integruoti net tokie internetiniai planavimo įrankiai kaip vestuvių pasiruošimo kalendorius ir biudžeto skaičiuoklė.

www.detrasolar.com

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Svetainės dizainas buvo kurtas taip, kad būtų modernus, lengvai skaitomas bei suprantamas, kupinas smulkių stilistinių detalių, kurios sukuria jaukią ir komfortišką atmosferą, kas yra labai svarbu tiek planuojant tiek jau dalyvaujant suplanuotose vestuvėse. Įkvėpimą skatinanti internetinės svetainės erdvė leidžia lankytojams pasisemti idėjų būsimai šventei. Dizaino linijos pabrėžia tikslumą, kuris yra būtinas planuojant vestuves.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują vestuvinių paslaugų ir tendencijų svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Registracijos ir užklausų formos
– Kontaktų formų google reCAPTCHA apsaugos integracija
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– WooCommerce sistemos, atsakingos už e-komercija parengimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integracija ir automatinių laiškų siuntimo sekų nustatymas
– Slapukų valdymo įrankio integracija
– Svetainės analitikos ir indeksavimo įrankių paruošimas, integracijos

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos