Internetinių kampanijų kūrimas
ir administravimas

Dabartinėje konkurencingoje aplinkoje neužtenka tik turėti gražią svetainę. Siekiant pagerinti internetinius pardavimus, pritraukti didesnius lankytojų srautus, reikia pasitelkti internetines reklamos kampanijas, kurios būtų tikslingai nukreiptos norimo pasiekti tikslo link. Internetinė kampanija, tai veiksmų ir priemonių seka, kurios tikslas pasiekti potencialų klientą ir jį konvertuoti į pirkėją. Mes galime pasirūpinti  Jūsų sėkmingos internetinės reklamos kampanijos kūrimu ir valdymu.

Google AdWords reklama

Pateikite tikslinei auditorijai savo skelbimą, būtent tą akimirką, kai jie „Google“platformoje ieško Jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Mokėkite tik tada, kai jie spustelės skelbimą, kad apsilankytų Jūsų internetinės svetainės puslapyje. Nesvarbu, ar norite pritraukti naujų svetainės lankytojų, padidinti pardavimą internetu, sulaukti daugiau skambučių, ar sakatinti esamų klientų grįžtamumą „Google AdWords“ gali Jums padėti.

Galite pasiekti norimus klientus atitinkamose interneto svetainėse. Įvairios parinktys leidžia numatyti reklamos taikymą, pagal svetainės, auditorijos ar pakartotinės rinkodaros tipą, kai tai yra svarbu ir aktualu. Galite, bet kada peržiūrėti, kaip veikia Jūsų skelbimai, kiek žmonių juos pastebi, kuriuos iš jų spaudžia, koks procentas apsilanko svetainėje ir įvykdo pirkimą. Visada galite redaguoti, stabdyti ir vėl aktyvuoti reklamą.

reklamos-kampanijos

Socialinių tinklų reklamos

Mažos reklamos kainos, milžiniškas vartotojų kiekis ir nepaprastai tikslus auditorijų nustatymas. Nesvarbu ar siekiate ilgalaikių ar trumpalaikių tikslų, populiarieji socialiniai tinklai „Facebook“, „Instagram”, „Linked In” ir „Youtube” siūlo vienas iš geriausių reklamos galimybių internete.

Reklamos kampanijas galite pateikti itin specialiai auditorijai, pagal tikslius jų demogtafinius rodklius, pomėgius, elgseną ar gyvenimo įvykius. Kiekvienas skirtingas tinklas pasirinktas teisingai, padeda greičiausiai pasiekti savo potencialų klientą. Sėkmingam rezultatui pasiekti, Jūs galite rinktis iš daugybės skirtingų reklamos tikslų ir jos pateikimo formatų, vienu metu vykdyti skirtingas komunikacijos strategijas. Visų kampanijos metu fiksuoti veiksmų statistiką ir valdyti tolimesnius veiksmus.

pardavimu-puslapis

Pardavimų puslapiai

Pardavimų puslapiai – viena efektyviausių internetinio marketingo kampanijų taktikų, padedanti konvertuoti svetainės lankytoją į potencialų klientą. Todėl, kiekviena kampanija turi turėti jai parengtą pardavimo puslapį, kuris būtų skirtas konkrečiai prekei ar paslaugai.

Sukurkite unikalų pasiūlymą, aukštai konversijai pasiekti

Tai atskiras puslapis nuo Jūsų svetainės, turintis tik vieną paskirtį, aiškiai pristatyti Jūsų produktą ar paslaugą, pabrėžiant jo privalumus, kurie skatintų būtent šiuo metu pasirinkti Jus.

Išlaikykite komunikaciją su potencialiais klientais

Savo pardavimų puslapyje Jūs galite lankytojui suteikti keletą pasirinkimų. Tai gali būti aiški paskata veiksmui – pirkti prekę ar paslaugą arba būdas gauti kontaktus, pateikiant etišką kyšį.

Efektyvus transliavimas ir testavimas

Kurdami konvertuojantį pardavimų puslapį, Jūs galite vykdyti A/B testavimą, naudoti dvi, atitinkamai pakoreguotas puslapio kopijas ir pagal gautus statistinius duomenis išsigryninti geriausią variantą.

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasikalbėkime apie Jūsų vykdomą veiklą ir mūsų siūlomas paslaugas.

Projekto aprašymas

Pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime pasiūlymo aptarimą.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos