Internetinių svetainių kūrimas

Šiandien beveik kiekvienas gali sukurti internetinę svetainę. Tačiau mūsų komanda remiasi geriausia praktika ir kuria unikalius sprendimus. Pasirūpinsime visais būtinais efektyvios ir patrauklios internetinės svetainės komponentais: kokybišku dizainu, prasmingu turiniu, SEO optimizavimu, tinkama komunikacija ir verslo siekiais. Mūsų tikslas ne tik sukurti naują svetainę, mes siekiame aukščiausių rezultatų ir apčiuopiamos naudos savo klientams.

 

Tyrimais ir strategija paremti sprendimai

Mūsų darbo procese, internetinių svetainių kūrimas nėra atsitiktinių spėliojimų – savo sprendimus atliekame remiantis rinkos nišos tyrimais ir geriausios praktikos strategijomis. Prieš sudarant internetinės svetainės struktūrą bei jos funkcionalumą, detaliai susipažįstame su kliento verslo informacija, atliekame išsamias raktinių žodžių bei konkurentų analizes. Gautus rezultatus  analizuojame ir sudarome unikalią internetinės svetainės struktūrą, padėsiančią užtikrinti gerą matomumą organinėje paieškoje, konkurencinį pranašumą bei teigiamą vartotojų patirtį.
DAUGIAU

 

Unikalus svetainės dizainas paremtas turiniu

Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys visada yra kuriamas tikslinei audotorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius. Kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas yra pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Tik gražus dizainas ir jame naudojamos dekoracijos neperduoda vartotojui svarbiausios informacijos. Mūsų sukurtų internetinių svetainių rezultatas – patraukliai atrodantis dizainas ir turinys, kuris skatina imtis veiksmų, įtikina tikslinę auditoriją įsigyti Jūsų produktus ar paslaugas ir kuria verslui pridėtinę vertę.

Interneto svetainės programavimas ir optimizavimas

Taip, labai svarbu turėti patrauklią, intuityvią ir į geras konversijas orientuotą internetinę svetainę ir ne ką mažiau svarbu profesionaliai suprogramuotas jos pagrindas. Internetinių svetainių kūrimas mums yra kur kas daugiau nei tik gražus dizainas. Mes visada kruopščiai ruošiame svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį. Nuo reprezentacinės svetainės funkcionalumo iki sudėtingų sprendimų el. parduotuvėms, trečiųjų šalių įrankių ar API integracijų, mes siekiame sukurti svetainę, kuri veiktų nepriekaištingai, sustiprintų Jūsų prekės ženklą ir patenkintų vartotojų lūkesčius.

Daugiau

Interneto svetainės turinio valdymas

Mūsų darbo procese internetinių svetainių kūrimas nesustoja ties jų paskelbimu. Atlikus numatytus darbus, toliau seka mokymai, skirti įmonės komandai, kuriai bus patikėtas tolimesnis svetainės turinio administravimas. Mes išmokome pilnai valdyti ir savarankiškai koreguoti svetainės turinį bei analizuoti iš analitikos programų gaunamą informaciją. Visa tai tam, kad Jūs galėtumėte kuo efektyviau pasinaudoti naujos internetinės svetainės privalumais. O tiems, kurie neturi polinkio ir laiko tuo apsiimti, mes galime tapti Jūsų komandos dalimi ir viską atlikti už Jus.

turinio-valdymas

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasikalbėkime apie Jūsų vykdomą veiklą ir mūsų siūlomas paslaugas.

Projekto aprašymas

Pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime pasiūlymo aptarimą.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos