Kokybiško turinio kūrimas

Šiandieninėje rinkodaroje kokybiško turinio kūrimas – tai ir komunikacijos ir pardavimą skatinančios reklamos būdas. Siekiant patraukti tikslinės auditorijos dėmesį svarbu būti unikaliems, tinkamai atskleisti pridėtinę savo paslaugų ar produktų vertę.  Atsižvelgiant į Jūsų verslo poreikius ir tikslus mūsų komandos specialistai gali sukurti efektyvią, informatyvią, bei kūrybingą medžiagą. Teikiame tekstų rašymo, grafinio dizaino, profesionalių fotografijų ir video kūrimo paslaugas.

tekstu-rasymas

Tekstų rašymas

Kokybiškas tekstinis turinys – tai informacija, kuri parduoda ir yra naudinga naršytojams. Savo komendoje turime specialistus, kurie gali kurti Jūsų verslo rinkos nišai aktualų tekstinį turinį, skirtą tiek interneto svetainėms, tiek užsakomiesiems straipsniams. Mes kruopščiai ir detaliai įvertiname tikslinę auditoriją, atliekame raktinių žodžių analizes, tiksliai apgalvojame kaip ir su kokia žinute galima užmegzti ryšį su potencialiu klientu bei sukurti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Grafinis dizainas

Skirtingiems vartotojų tipams reikalingos skirtingos komunikacijos formos. Grafinis dizainas viena iš jų, padedanti pasirinktą žinutę perduodi vaizdiniu būdu. Internetinėje svetainėje naudojami įvairių formų, vaizdų ir teksto junginiai suteikia išskirtinumą ir pridėtinę vertę Jūsų įvaizdžiui. Mūsų dizainerių ir programuotojų komanda, kuria unikalias ranka pieštas iliustracijas, ikonas, pritaiko išskirtinius sprendimus nuotraukoms, naudoja programinius efektus.

grafinis dizainas
nuotrauku-paruosimas-interneto-svetainei

Profesionalios fotografijos

Egzistuoja posakis, kad viena nuotrauka gali būti verta 1000 žodžių. Štai todėl, profesionalios nuotraukos yra toks svarbus komponentas internetinėje rinkodaroje. Ypač elektroninėje prekyboje, kai vartotojas rinkdamasis prekę negali jos paliesti, paragauti ar užuosti. Šiandieniniai vartotojai puikiai supranta, kuomet nuotrauka yra panaudota iš vaizdų bibliotekų ar ištraukta iš Google paieškos vaizdų. Savo klientams siūlome kokybiškas ir unikalias nuotraukas, kurios stiprintų verslo įvaizdį, tinkamai perduotų reikiamą emociją ar reklaminę žinutę.

Video kūrimas

Vaizdo įrašai praturtina naršytojo kelionę visuose etapuose ir šiandien jie yra daug efektyvesni nei kiti turinio elementai.Tai itin greitas ir efektyvus būdas pasiekti tikslinę auditoriją, trumpai ir aiškiai pristatyti savo paslaugas, produktus bei įmonės veiklą. Dirbant ties video filmų kūryba mūsų tikslas sukurti įdomų ir informatyvų video klipą, kuris skatintų prekinio ženklo žinomumą, augintų potencialių klientų auditoriją ir generuotų pardavimus. Mūsų komanda parengia filmo scenarijų, profesionalios įrangos pagalba filmuoja ir montuoja vaizdo įrašus, prideriname garso efektus ir muziką, integruojame subtitrus. Taip pat galime sukurti pieštinę video animaciją.

uzkariaukite-socialinius-tinklus

Turinio sklaida

Nepakanka tiesiog susikurti kokybišką ir unikalų turinį, jei jis nebus matomas Jūsų tikslinės auditorijos. Labai svarbu, kad tiek tekstinis, tiek vizualus turinys naudojamas Jūsų internetinėse svetainėse būtų tinkamai optimizuotas ir randamas vykdant organinę paiešką. Visi naudingi straipsniai ir dėmesį kaustantys video įrašai privalo pasklisti socialinėje medijoje. Taip pat visada yra pravartu pasinaudoti mokamos reklamos galimybėmis. Mūsų komanda ne tik kuria turinį, bet ir pasirūpina tinkama jo sklaida:

SEO OPTIMIZAVIMAS
SOCIALINIŲ TINKLŲ KAMPANIJOS
MOKAMA REKLAMA

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasikalbėkime apie Jūsų vykdomą veiklą ir mūsų siūlomas paslaugas.

Projekto aprašymas

Pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime pasiūlymo aptarimą.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos