Individualūs mokymai įmonėms

Visų mokymų programas ruošiame individualiai pagal Jūsų poreikius ir turimas žinias. Tiksliai išsiaiškinti Jūsų žinių lygį padeda mūsų paruoštas klausimynas, o esant poreikiui gyvas susitikimas ar skambutis. Mokymų metu suteikiame visus praktinius įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte savarankiškai dirbti. Po mokymų perduodame mokomąją medžiagą skaidrių ir video formatu.

Pardavimų kampanijų mokymai

Vienos dienos pardavimų kampanijų ruošimo ir valdymo mokymai. Mokymų metu pristatome skirtingus įrankius ir taktikas, kuriomis naudodamiesi sukursime efektyvius pardavimų kanalus Jūsų verslui. Mokymų kainą deriname individualiai.

Vidinio ir išorinio SEO mokymai

Vienos dienos vidinio ir išorinio SEO sudarymo mokymai. Mokymų metu parodysime, kaip tinkamai optimizuoti internetinės svetainės turinį bei užtikrinti aukštas svetainės pozicijas organinėje paieškoje. Mokymų kainą deriname individualiai.

Google AdWords ir remarketingo mokymai

Vienos dienos Google AdWords ir remarketingo mokymai. Mokymų metu mokiname reikalingų teorinių žinių ir pateikiame praktines užduotis, kurios užtvirtina įgautas žinias ir padeda savarankiškai dirbti. Mokymų kainą deriname individualiai.

Elektroninių laiškų marketingo mokymai

Šešių valandų elektroninių laiškų marketingo mokymai. Mokymų metu didžiąją laiko dalį skiriame praktinėms laiškų ruošimo užduotims ir statistikos analizavimui. Žinoma, nepamirštame ir teorijos. Mokymų kainą deriname individualiai.

Socialinių tinklų administravimo mokymai

Individualūs socialinių tinklų administravimo ir reklamos kampanijų valdymo mokymai. Mokymų metu supažindiname su Facebook ir Instagram puslapių administravimo opcijomis, esminiais puslapių nustatymais, Facebook puslapio susiejimu su Instagram verslo paskyra. Parodome, kaip susikurti ir naudotis Facebook reklamos paskyra. Didžiąją laiko dalį skiriame praktinėms užduotims. Mokymų kainą deriname individualiai.

Youtube kanalo ir vaizdo įrašų optimizavimo mokymai

12 pamokų online kursas siekiantiems išmokti savarankiškai valdyti Youtube kanalą ir tinkamai optimizuoti talpinamus vaizdo įrašus. Kurso metu aiškiai supažindinama, kaip sudaryti  teisingą YouTube kanalo strategiją ir pritraukti maksimalų žiūrovų skaičių. Youtube mokymai skirti tiek įmonės, tiek individualiems kanalo kūrimo poreikiams.

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasikalbėkime apie Jūsų vykdomą veiklą ir mūsų siūlomas paslaugas.

Projekto aprašymas

Pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime pasiūlymo aptarimą.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos