SEO optimizavimas

Dabartinėje konkurencingoje aplinkoje neužtenka tik turėti patrauklią ir funkcionalią svetainę. SEO svetainės optimizavimas paieškos sistemoms tampa neatsiejama sėkmingos pardavimų strategijos dalimi. Siekiant pagerinti internetinių svetainių pozicijas paieškos sistemose, optimizuojame kiekvieną svetainę individualiai atsižvelgdami į Jūsų rinkos nišos konkurencijos ypatybes. Naudojame naujausius įrankius ir technologijas, remiamės geriausia praktika.

svetainiu-seo-optimizavimas

SEO auditas

Nuolatos kintant paieškų sistemų algoritmams, būtina žinoti, kad daromos investicijos į svetainės optimizavimą yra naudingos, todėl siūlome periodiškai atlikti svetainės SEO auditą ir sužinoti, kokia yra Jūsų svetainės būklė.

Vidinis SEO

Kuriant svetainės struktūrą, svarbu tinkamai optimizuoti visą turinį, kad jis taptų gerai vertinimas ir atitiktų paieškų sistemų algoritmus. Tik teisingai atlikus visus veiksmus yra gaunamas ilgalaikis norimas rezultatas paieškos rezultatų pozicijose.

Išorinis SEO

Norėdami užtikrinti internetinių svetainių aukštas pozicijas organinėje paieškoje, vadovaujamės visais būtinais Google paieškos sistemos nurodytais kriterijais. Optimizaciją atliekame teisingai ir siekiame ilgalaikio rezultato.

Tapkite matomi paieškos sistemoje

Tinkamas SEO optimizavimas užtikrina, kad verslas būtų matomas, efektyvus ir žinomas. Mūsų specialistų komanda siūlo visą veiksmų kompleksą, teisingam svetainės optimizavimui Google paieškos sistemoje, kuris orientuotas į:

–  organinio lankytojų srauto pritraukimą,
–  nuolatinį paieškos pozicijų gerinimą,
–  svetainės autoritetitingumo stiprinimą.

Atsižvelgiant į Jūsų rinkos nišos konkurencingumą pirmuosius palankius darbo rezultatus galima matyti po vieno – šešių mėnesių.

paieskos-sistema

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasirengę aptarti savo projektą? Pasikalbėkime, kaip mūsų komanda gali Jums padėti.

Projekto aprašymas

Mes pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime susitikimą arba pokalbį telefonu, Skype.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos