Socialinių tinklų marketingas

Socialiniai tinklai, tai Jūsų įvaizdžio dalis. Egzistavimas socialiniuose tinkluose yra būtinas kiekvienam verslui, tik labai svarbu, kokius tinklus ir kokią komunikaciją juose pasirinksite. Būkite matomi ir randami pagrindiniuose Jūsų tikslinės auditorijos lankomose platformose. Skelbkite aktualų turinį, pristatykite jį patraukliai ir auginkite savo prekinio ženklo žinomumą bei potencialių klientų srautus.

Mes siekiame, kad verslai socialinių tinklų pagalba įgytų daugiau galimybių padidinti savo prekinio ženklo žinomumą bei pardavimų konversiją. Tinkamai parengtos komunikacijos pagalba, su kiekvienu įrašu socialinių tinklų platformose Jūs galite pasiekti tiek esamus klientus tiek pritraukti naujus, potencialūs pirkėjus, kelti jų susidomėjimą ir su jais bendrauti realiu laiku.

uzkariaukite-socialinius-tinklus

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Socialiniai tinklai, tai dar vienas papildomas informacijos sklaidos kanalas Jūsų marketingo žinutei. Tyrimų duomenis, šiandieninė visuomenė socialiniuose tinkluose kasdien praleidžia nuo pusvalandžio iki dviejų valandų, naršo, ieško, bendrauja ir dalinasi informacija. Štai kodėl Jūs taip pat turite bendrauti, parodyti save savo produktus ir paslaugas, didinti savo prekinio ženklo žinomumą ir pripažinimą.

Svarbiausia turėti aiškų strateginį planą ir tinkamai pasirinkti, kokį įvaizdį norite susikurti bei kaip aktyviai dalyvauti socialinėje erdvėje. Mūsų komanda atlieka išsamias rinkos analizes ir remiantis Jūsų verslo poreikiais sudaro socialinių tinklų komunikacijos strateginius planus.

Užkariaukite socialinius tinklus

Atliktų apklausų duomenys rodo, kad įmonės, kurios su klientais bendrauja socialiniuose tinkluose išlaiko ženkliai didesnį jų lojalumą ir pasitikėjimą siūlomomis paslaugomis ar produktais. Klientai, kurie pažįsta prekinį ženklą ir domisi jo teikiamu asortimentu, o taip pat yra kasdieniai socialinių tinklų vartotojai, žinoma ieškos informacijos ir socialiniuose tinkluose bei taps prekinio ženklo sekėjais.

Mūsų komanda teikia profesionalias socialinių tinklų turinio kūrimo ir administravimo paslaugas. Kūrybiniai sprendimai remiasi ilgamete patirtimi ir išsamių rinkos analizių duomenimis.

Mes galime parengti tiek tiekstinį tiek vazdinį turnį, socialinių tinlų įvaizdį bei komunikacijos startegiją. Sudarome aiškų ir nuoseklų veiksmų planą, kurį galite vykdyti savarankiškai arba patikėti mūsų specialistams.Viso tinklų administravimo laikotarpiu stebime auditorijos elgsena, analziuojame statistinę informaciją ir kiekvieną mėnesį teikiame detalias ataskaitas bei įžvalgas tolimesniems veiksmams.

Prieš pradedant bendradarbiavimą

Internetinių svetainių kūrimas atliekamas kruopščiai įvertinus Jūsų numatytus strateginius tikslus ir poreikius. Naujai internetinei svetainei kurti ar esamai atnaujinti skiriamas išskirtinis dėmesys bei unikalūs sprendimai. Iki Jūsų projekto pradžios liko vos keletas žingsnių.

Susisiekite

Pasikalbėkime apie Jūsų vykdomą veiklą ir mūsų siūlomas paslaugas.

Projekto aprašymas

Pateiksime keletą klausimų, siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų poreikius bei tikslus.

Pasiūlymas

Įvertinus gautą informaciją pateiksime projekto įgyvendinimo pasiūlymą.

Pokalbis/Susitikimas

Galutiniam sprendimų užtvirtinimui suplanuosime pasiūlymo aptarimą.

Sutartis

Pasitvirtinus vykdomus darbus bei jų eigą pasirašysime bendradarbiavimo sutartį.

Pradedame

Paskirsime projekto vadovą ir pradėsime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos