Agavita

UAB „Agavita“ prekiauja mechaniniais, nugeležinimo ir vandens minkštinimo filtrais. Atlieka vandens gręžinių ir baseinų priežiūrą. Daro vandens tyrimus, parenka filtrus pagal vartotojo vandens kokybę ir naudojamą vandens kiekį. Nuosekliai vykdo įrangos garantinę ir pogarantinę priežiūrą. Laiku aprūpina vandens gerinimo įrenginiams reikalingomis eksploatacinėmis medžiagomis.

www.agavita.lt
agavita

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos