Internetinės svetainės sukūrimas tyrimucentras.lt

tyrimucentras.lt tai akredituota fizikinių tyrimų laboratorija, sėkmingai dirbanti nuo 2005 metų, kuri teikia aukščiausios kvalifikacijos lygio paslaugas akustinių, fizikinių ir termovizinių tyrimų bei pastatų sandarumo matavimo srityse.

Mūsų komandos pagrindinė užduotis buvo sukurti šiuolaikišką ir funkcionalią internetinę svetainę, kuri tinkmai pozicionuotu įmonė vertybes – patikimumą, atsakingumą, skaidrumą. Taip pat buvo labai svarbu, esamiems klientams paruošti patogų ir aiškų  prienamumą prie paruoštų protokolų patikrinimo.

www.tyrimucentras.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują akustinių tyrimų centro internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Parengtų protokolų tikrinimo sistema klientams
– Registracijos ir užklausų formos
– Kontaktų formų google reCAPTCHA apsaugos integracija
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– Slapukų valdymo įrankio integracija
– Svetainės analitikos ir indeksavimo įrankių paruošimas, integracijos

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Išlaikant aukščiausius paslaugų kokybės standartus, kuriant internetinės svetainės dizainą, kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis, bei kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos