Odontika

„Odontika” – estetinės odontologijos ir dantų implantologijos klinika Vilniuje. Šioje klinikoje kasmet apsilanko per 1000 pacientų iš įvairiausių šalių. Svarbus akcentas buvo afišuoti medicininį turizmą ir paruošti internetinę svetainę orientuotą į užsienio rinkos klientus, kurie yra kviečiami atvykti gydytis Lietuvoje.

Internetinėje svetainėje išsamiai pristatomos visos paslaugos, gydytojai, paslaugų kainos bei atsiskaitymo galimybės. Taip pat kiekvienai paslaugų sričiai buvo sukurtos dažniausiai užduodamų klausimų skiltys, kurias parengėme video formatu trimis kalbomis.

Pagrindinėje navigacijoje išskirta „Pacientams iš užsienio” skiltis, kurioje pristatomos apgyvendinimo, transporto ir gydymo galimybės atvykusiems gydytis į Lietuvą.

www.odontika.com
odontika-internetines-svetaines-dizainas
igyvendinti-sprendimai-internetinems-svetainems-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Įvertinus kliento poreikius ir atlikus rinkos nišos analizę, naujai „Odontika” internetinei svetainei pritaikėme sprendimus, kurių dėka būtų tiek didinamas klinikos prekinio ženklo autoritetingumas tiek gerinama konversija:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Daugiakalbystės įdiegimas
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Internetinės svetainės vidinis SEO optimizavimas
– D.U.K. skilties video kūrimas trimis kalbomis
– Profesionali gydytojų fotosesija ir nuotraukų paruošimas
– Unikalių paslaugų ikonėlių piešimas
– Turinio kūrimas ir vertimų atlikimas
– Turinio sukėlimas lietuvių, anglų, rusų ir norvegų kalbomis
MailerLite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Taip pat buvo paruošta bendra svetainės strategija atsižvelgiant į tikslinių klientų poreikius bei kliento išsikeltus tikslus.

odontika-eskizai-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Paslaugoms vizualizuoti buvo nupieštos unikalios ikonos. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.

odontika-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos