Internetinė svetainė, tai ne tik gražus dizainas

Mes kuriame profesionalias internetines svetaines bei elektronines parduotuves, atsižvelgiame ne tik į poreikį gauti naują gražų dizainą, bet ir į tai, kaip internetinis projektas patenkins tikslinės rinkos poreikius, teiks verslui pridėtinę vertę ir uždirbs pinigus. Mes pasirūpinsime visais būtinais efektyvios ir patrauklios internetinės svetainės komponentais: kokybišku dizainu, prasmingu turiniu, SEO optimizavimu, komunikacija ir Jūsų siekiamais rezultatais. Jei planuojate pradėti savo projektą ir ieškote patikimos internetinių svetainių kūrimo agentūros, išsamiai pristatome kiekvieną mūsų darbo proceso dalį.

Raktinių žodžių ir konkurentų analizės

Internetinių svetainių kūrimas ir jų optimizavimas Google paieškos sistemai yra neatsiejami. Tad, prieš sudarant internetinės svetainės struktūrą bei jos funkcionalumą, mes atliekame išsamią raktinių žodžių bei konkurentų analizę. Jos metu išsiaiškiname paieškų frazes, kurias naudoja tikslinė rinkos nišos auditorija ir įvertiname konkurentų naudojamas taktikas. Pagal gautus rezultatus projektuojame internetinės svetainės struktūrą, kuri padėtų įgyti tiek gerą matomumą organinėje paieškoje tiek konkurencinį pranašumą.

Internetinės svetainės strategijos ir puslapių eskizų sudarymas

Remiantis projekto aprašymu ir atliktomis analizėmis, paruošiama internetinės svetainės strategija. Strategijoje numatome, kaip ir kokiomis priemonėmis vartotojai bus pritraukiami į naują svetainę. Pagal kiekvieną numatytą, vartotojo pritraukimo į internetinę svetainę scenarijų, paruošiamas unikalus pardavimo kanalas.

Strategijos kūrimo etape, mūsų komanda dirba su svetainės eskizais. Eskizai ruošiami pagal suprojektuotą svetainės struktūrą ir numatytus pardavimų kanalus. Taip pat eskizuose sudaromas svetainės funkcionalumas ir tikslus turinio planas remiantis DiSC pardavimų metodu (mokslo modulis paaiškinantis skirtingų tipų žmonių poreikius ir pasirinkimus) ir UX “User Experience” standartais (mokslas apie vartotojų įgyjamą naudojimo patirtį ir elgseną).

Svetainės dizaino “nuotaikos” (ang. „Mood Board”) ir unikalaus, turiniu paremto dizaino paruošimas

SVETAINĖS „MOOD BOARD”

Mūsų darbo procese, viena iš pagrindinių priemonių idėjų pateikimui ir tinkamam jų realizavimui  – svetainės dizaino “nuotaikos” (Mood Board) paruošimas. „Mood Board’as”, tai spalvų, teksto, vaizdų ir grafinių elementų išdėstymo pasiūlymas, skirtas unikaliam svetainės dizainui sukurti. Šio išdėstymo pasiūlymo dėka užtvirtinamas konkretus svetainės stiliaus bei nuotaikos perteikimas, kuriuo bus vadovaujamasi kuriant visą svetainės dizainą.

UNIKALUS DIZAINAS

Visada dizainerių komandai keliame tikslą internetinių svetainių dizainą kurti, išlaikant teisingą tekstinio ir vaizdinio turinio santykį. Tinkamai parinktos proporcijos, kuria gerą vartotojo patirtį bei padeda užtikrinti konversiją. Siekiant išgauti maksimalų internetinės svetainės dizaino efektyvumą, mūsų dizaineriai dažniausiai naudoją realų turinį. Siekiame, kad jis būtų kokybiškas ir efektyviai pristatytų Jūsų verslą.

Programavimas

Programuotojų komanda dirba siekdami pusiausvyros – tarp svetainės dizaino pateikimo, jos našumo ir galimybės lengvai koreguoti svetainės turinį. Internetinių svetainių kūrimas atliekamas naudojant atviro kodo sistemas: WordPress, WooCommerce, PrestaShop, OpenCart, Magento. Prieš rekomenduojant Jums tinkamiausią turinio valdymo sistema, išanalizuojame planuojamo projekto funkcionalumą ir apimtį, suteikiame visą reikiamą informaciją, kad galėtume teisingai pasirinkti.

Optimizavimas

Siekiame, kad nauja internetinė svetainė taptų gerai matoma paieškoje ir pritrauktų potencialius klientus. Todėl, mes pasirūpiname, kad ji būtų parengta pagal Google reikalavimus, pardedant kiekviena įkelta nuotrauka, pilnai sutvarkyta kiekvieno puslapio tekstine informacija ir baigiant užsikrovimo greičio optimizavimu. Taip pat sutvarkome  atvaizdavimą Google paieškoje, kad vartotojas atlikęs paiešką, rezultatuose aiškiai matytų Jūsų įmonės pasiūlymą, reprezentatyvų paslaugų ar produktų aprašymą.

Analitika ir monitoringas

Kiekvienoje svetainėje integruojame Google Analytics ir Hotjar analitikos ir monitoringo įrankius. Šių įrankių dėką galite pilnai sekti visus naršymo duomenis, matyti srauto šaltinius, apimtis bei tikslią lankytojų elgseną svetainėje. Google Analytics pateikia skaitinę statistiką, o Hotjar leidžia peržiūrėti svetainės lankytojų naršymą vaizdo įraše. Mes išmokome naudotis šiais įrankiais, suprasti gautus duomenis bei konsultuojame, kaip gautą informaciją taikyti tolimesnėje el.rinkodaroje.

Pardavimų kampanijos

Paleidus svetainę, mes taip pat galime padėti ją reklamuoti, paruošti pardavimų kanalus Jūsų paslaugoms ar produktams, kurti turinį ir administruoti reklamos kampanijas. Atsižvelgiant į Jūsų verslo tikslus, numatytus projekto pradžioje mes Jums galime atrinkti ir pasiūlyti labiausiai tinkamas socialinių tinklų platformas, paruošti komunikacijos startegiją bei vykdyti administravimą. Remdamiesi geriausia praktika, parengiame ir vykdome AdWords reklamos kampanijas. Taip pat siūlome nuolatinio svetainės SEO optimizavimo paslaugas, unikalių straipsnių kūrimą ir publikavimą įvairiuose portalose.

 

Įgyvendinti projektai

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Naujienos