Internetinės svetainės dizaino sukūrimas LNK.lt

Atnaujinta naujienų ir pramogų video portalo LNK.lt platforma suteikia galimybę vienoje vietoje rasti išsamiai pateiktus Lietuvos įvykius ir užsienio naujienas, garsiausias pasaulio, Europos ir Lietuvos sporto rungtynes bei čempionatų tiesiogines transliacijas, didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukusius tarptautinius TV projektus, laidas, Lietuvos ir užsienio serialus bei filmus, vaikams skirtą turinį bei žiūrėti tiesiogiai LNK, BTV, 2TV, INFO TV ir TV1 kanalų transliacijas visą parą nemokamai.

Dirbant su šiuo projektu, mūsų komandos užduotis buvo atnaujinti portalo dizainą, kuris atitiktu šios dienos dizaino tendencijas bei tinkamai reprezentuotu portalo turinį, jį skaidant į pramoginį ir informacinį turinį. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas patogios vartotojų aplinkos sukūrimui (UX/UI), kad visas turinys būti ne tik aiškiai ir patogiai matomas, bet ir pasiekiamas.

www.lnk.lt
igyvendinti-sprendimai-internetinems-svetainems-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

LNK naujienų ir pramogų video portalui atnaujinti pritaikėme šiuos sprendimus:

– Portalo veiklos analizė
– Rinkos nišos analizė, kurią sudaro konkurentų ir raktinių žodžių analizės
– Portalo turinio kategorizavimas
– Portalo struktūros paruošimas
– Portalo turinio struktūros paruošimas
– Portalo funkcionalumo paruošimas
– Sukurti portalo eskizai bei prototipas
– Paruoštas unikalus portalo dizainas
– Atliktas dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Dizaino HTML paruošimas

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

Dizaino HTML paruošimas

Kad dizainas būtų pilnai paruoštas, tai yra funkcionuojantis ir pritaikytas skirtingo dydžio ekranams, mūsų programuotojų komanda paruošė dizaino HTML kodą. HTML (HyperText Markup Language) yra kodas, naudojamas tinklalapiams ir jų turiniui struktūrizuoti pagal paruoštą dizainą.

Dizaino pritaikymui skirtingiems ekranams naudojome atvirojo kodo CSS sistemą „Bootstrap”. Ši sistema skirta mažesnių ekranų, pirmiausia mobiliesiems įrenginiams pritaikytų dizainų kūrimui. Joje yra HTML, CSS ir JavaScript pagrįstų dizaino šablonų, skirtų tipografijai, formoms, mygtukams ir kitoms sąsajoms paruošti komponentai.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos