Baltic Mobile Congress

Renginio puslapis skirtas tarptautinei naujausių mobiliųjų technologijų ir skaitmeninių inovacijų konferencijai „Baltic Mobile Congress“, kurią inicijuoja „Samsung Electronics Baltics“. Šiam projektui buvo sukurtas firminis stilius ir remiantis juo, unikalus internetinio puslapio dizainas. Pagrindinis internetinės svetainės tikslas – pristatyti renginio informaciją (idėją, pranešėjus, programą, kainas, vietą bei dalyvius) ir skatinti įsigyti renginio bilietus. Internetinis puslapis sukurtas su WordPress turinio valdymo sistema ir paruoštas lengvam turinio administravimui, tam kad renginio organizatoriai galėtų savarankiškai keisti informaciją ar pasibaigus vienam renginiui, puslapio dizaino schemą pritaikyti naujai programai.

www.balticmobilecongress.com
baltic-mobile-congress-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos