AZ Training

Asmeninė koučingo specialistės Agnės Zinkevičiūtės internetinė svetainė pristatanti teikiamas paslaugas, organizuojamus šokio ir meditacijos užsiėmimus bei seminarus. Pagrindinis svetainės tikslas buvo pristatyti koučingo specialistę ir jos patirtį, išsamiai supažindinti su teikiamomis paslaugomis bei skatinti kreiptis telefonu, el.paštu ar registruojantis per užklausos formas. Internetinėje svetainėje taip pat veikia WooComerce sistema, kurios dėka vartotojai gali rinktis užsiėmimus ar renginius, kuriuose nori dalyvauti ir už juos atsiskaityti internetu.

www.aztraining.lt
az-training-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos