Cobalt: Infra2017

Renginio puslapis tarptautinei Baltijos šalių konferencijai „Pan-Baltic Infrastructure Summit“ #INFRA2017. Renginio organizatoriai advokatų kontora COBALT drauge su privataus ir rizikos kapitalo investicijų bendrove „BaltCap“. Konferencijos metu aptariamos Baltijos šalių infrastruktūros tendencijos ateityje.

Mūsų komandai buvo patikėta šio renginio informaciją pristatyti novatoriškai ir estetiškai viename puslapyje talpinti visą būtiną tekstinę informaciją. Dizaino sprendimuose buvo pritaikytos unikalios animacinės vizualizacijos, kurias derinome su įvairiais elementais leidžiančiais neperkrauti vaizdinės dalies tekstine medžiaga, tačiau pastarosios apimtį išlaikyti pagal kliento poreikius.

infra-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos