Vilana Natural Beauty

Vilana Natural Beauty tai natūralių kosmetikos priemonių el.parduotuvė vykdanti internetinę prekybą tarptautiniu mastu. Mūsų užduotis buvo sukurti naują, daugiaplatformę internetinę parduotuvę (ang. multistore), palaikančią keletą kalbų ir valiutų, skirtingas integracijas bei kurios prekių ir užsakymų valdymas būtų atskirtas į dvi rinkas – išskirtinai Lietuvos teritorijos klientus ir atskirai užsienio šalių klientus. Kurdami naujos internetinės parduotuvės dizainą mes taip pat parengėme ir unikalią vaizdinę medžiagą: produktų nuotraukas bei reprezentacinį video klipą.

www.vilananaturalbeauty.com
vilananaturalbeauty
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę, naujai Vilana Natural Beauty internetinei parduotuvei pritaikėme sprendimus, kurių dėka būtų tiek didinamas prekinio ženklo autoritetingumas tiek gerinama paradavimų konversija:

– Raktinių žodžių analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Daugiaplatformės internetinės parduotuvės sukūrimas
– Programavimas su PrestaShop turinio valdymo sistema
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Internetinės parduotuvės optimizavimas
– Reprezentacinio video kūrimas
– Produktų fotosesija ir nuotraukų maketavimas
– Turinio sukėlimas lietuvių ir anglų kalbomis
– API integracijos
– PDF produktų katalogų parengimas
Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Lojalumo programos modulio integravimas
– Partnerystės programos funkcionalumo sukūrimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Taip pat buvo paruošta bendra svetainės strategija atsižvelgiant į tikslinių klientų poreikius bei kliento išsikeltus tikslus. Pilnai paruošus visus eskizus, buvo sukurtas svetainės prototipas, kurį klientas galėjo išbandyti. Mes pasirūpinome, kad dar prieš pradedant piešti svetainės dizainą, pirmiausia būtų detaliai aptarta, numatyta ir pasitvirtinta visa internetinės svetainės logika ir jos funkcionalumas.

vilana-svetaines-eskizai-ideabooz

Svetainės dizaino “nuotaika” (ang. „Mood Board“)

Pasitvirtinus svetainės funkcionalumą ir struktūrą sekančiame etape, idėjų pateikimui ir tinkamam jų realizavimui paruošėme svetainės dizaino “nuotaikos” failą (ang. „Mood Board“). „Mood Board’as“, tai spalvų, teksto, vaizdų ir grafinių elementų išdėstymo pasiūlymas, skirtas unikaliam svetainės dizainui sukurti. Šio failo dėka buvo užtvirtinamas konkretus svetainės stiliaus bei nuotaikos perteikimas, kuriuo buvo vadovaujamasi kuriant visą svetainės dizainą.

vilana-moodboard-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius. Mes naudojome realų turinį.

responsive-dizainas-vilananaturalbeauty
vilana-vizualus-turinys

Vizualaus turinio kūrimas

Mūsų komanda taip pat buvo atsakinga už vaizdinio turinio paruošimą. Mes paruošėme tiek internetinei svetainei tiek spaudai skirtą turinį. Atlikome profesionalią fotosesiją bei paruošėme produktų nuotraukas, kurias talpinome svetainėje, o taip pat naudojome ir produktų PDF kataloguose.
PDF katalogus lietuvių ir anglų kalbomis, taip pat maketavo mūsų dizainerių komanda. Peržiūrėti PDF katalogą galite čia.

Didelio komandos susitelkimo ir dėmesio pareikalavo reprezentacinio video klipo kūrimas, kuriam buvo paruoštas scenarijus, atrinkta aktorė, įgyvendintas profesionalus filmavimas bei montavimas. Reprezentacinis video klipas buvo pritaikytas naudoti tiek internetinėje svetainėje tiek kituose media kanaluose.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei parduotuvei sukurti buvo pasirinkta „PrestaShop“ – viena populiariausių el. komercijos platformų pasaulyje ir ypač efektyviai naudojama Europoje.

Ši specializuota el. parduotuvių kūrimo platforma leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią turinio valdymo sistemą, kurios dėka klientas gali naudotis plačiomis prekių redagavimo bei duomenų valdymo galimybėmis.

Taip pat įdiegėme trečiųjų šalių įrankius bei atlikome reikalingas API integracijas: MailerLite, Paysera, SagePay, Omniva, Lietuvos paštas, DPD, Royal Mal. Įdiegtų modulių dėka informacija automatiškai perduodama tiesiai į vežėjų, apmokėjimų bei naujienlaiškių siuntimo sistemas.

projekto-administravimas-ideabooz

Tolimesnis projekto administravimas

Perduodant projektą klientui, parengėme individualias video instrukcijas, kurios apima tiek pačios svetainės, tiek įdiegtų įrankių valdymą. Atlikus visus numatytus darbus ir perkėlus internetinę svetainę į kliento serverį mes ryšių nenutraukėme ir toliau rūpinamės su jos administravimu susijusiais klausimais. Stebime analitinius duomenis ir atliekame naršytojų elgsenos analizę. Mes siekiame,  kad nauja internetinė svetainė veiktų nepriekaištingai, sustiprintų prekinio ženklą autoritetą ir patenkintų vartotojų lūkesčius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos