Internetinės svetainės sukūrimas dmvarer.no

Prekinis ženklas DMVarer siūlo individualius langų, durų, aliuminio ir berėmių sistemų, stoginių bei kitų namams ar prie namo skirtų produktų gaminimo ir įrengimo paslaugas. Pagrindinis veiklos išskirtinumas, individualus dėmesys ir poreikių išpildymas prisitaikant prie kliento poreikių. Didžioji dalis įmonės siūlomų produktų gaminami pagal individualius užsakymus, todėl pagrindinė problema su kuria buvo nuolatos susiduriama, užklausų dėl kainų apdorojimas.

Tad mūsų komandos pagrindinė užduotis ir tapo nuimti užklausų dėl kainų krūvį. Tam paruošėm produktų konstruktorių su skaičiuoklėmis, kurios suteikė galimybę vartotojui pačiam pagal esamus poreikius, susidėti produktą ir gauti jo pagaminimo su pristatymo paslauga kainą, bei esant poreikiui, pateikti užklausą užsakymo detalizavimui. Kuriant produktų katalogą, dėl plataus asortimento, buvo itin svarbu parengti galimybę kurti reikiamo gilumo prekių kategorijas bei tinkamai jas pateikti lengvam naršymui.

www.dmvarer.no
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują DMV internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos, atsakingos už e-komercija parengimas
– Produkto modifikavimas pagal individualius pirkėjo poreikius
– Individualių produktų kainų skaičiuoklės
– Produktų užklausų formos, registracija konsultacijai
– Pristatymo kainos apskaičiavimas pagal produkto charakteristiką ir atstumą
– Atsiskaitymas dalimis/avansas
– B2B bendradarbiavimo registracijos forma
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Palikto krepšelio priminimas
– Konversijų fiksavimo nustatymai
– Slapukų valdymo įrankio integracija

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą, siekiant geriausio rezultato, atnaujinome kartu ir prekinio ženklo spalvas. Kiekvieno puslapio pastraipa, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas ir numatytas funkcionalumas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis, kad pateikta informacija būtų aiški ir lengvai įsisavinama. Taip pat, atsižvelgiant į vis didėjantį vartotojų skaičių, kuris naudojasi mobiliaisiais prietaisais, kiekvienam naudojamam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas unikalus pritaikymas.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos