House Up

UAB „HouseUp” – tai nekilnojamojo turto vystymo kompanija, plėtojanti inovatyvius individualių namų statybos projektus. Mums buvo patikėta sukurti internetinę svetainę, kurioje lankytojas galėtų aiškiai rasti informaciją apie šios įmonės teikiamas paslaugas bei lengvai išsirinkti parduodamą namą, sklypą, jo įrengimą ir gauti preliminarų kainos pasiūlymą.

Šiam tikslui pasiekti mes parengėme interaktyvią namo projekto kainos skaičiuoklę, kurios pagalba lankytojas gali atlikti individualius pasirinkimus ir užklausos pagalba juos „HouseUp” komandai.

www.houseup.lt
house-up-svetaines-dizainas
igyvendinti-sprendimai-internetinems-svetainems-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai-houseup

Atlikus rinkos nišos analizę, naujai „House Up” internetinei svetainei pritaikėme sprendimus, kurių dėka būtų pasiekta aukšta paradavimų konversija, tiek didinamas naujo prekinio ženklo autoritetingumas:

– Raktinių žodžių analizė
– Unikalus sveatinės dizainas
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Namo projekto kainos skaičiuoklė
– Interaktyvi sklypų paieška bei filtravimas
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Vidinis svetainės SEO optimizavimas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas namo projekto kainos skaičiuoklei. Kiekvienas skaičiuoklės žingsnis turėjo savo atskirą eskizą ir realius pasirinkimo variantus. Pilnai paruošus visus eskizus, buvo sukurtas svetainės prototipas, kuris leido klientui išbandyti visą lankytojui parengto naršymo kelio seką.

house-up-eskizai-ideabooz

Svetainės dizaino “nuotaika” (ang. „Mood Board”)

Pasitvirtinus svetainės funkcionalumą ir struktūrą sekančiame etape, idėjų pateikimui ir tinkamam jų realizavimui paruošėme svetainės dizaino “nuotaikos” failą (ang. „Mood Board”). „Mood Board’as”, tai spalvų, teksto, vaizdų ir grafinių elementų išdėstymo pasiūlymas, skirtas unikaliam svetainės dizainui sukurti. Šio failo dėka buvo užtvirtinamas konkretus svetainės stiliaus bei nuotaikos perteikimas, kuriuo buvo vadovaujamasi kuriant visą svetainės dizainą.

houseup-moodboard

Unikalus internetinės sveatinės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams. Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

house-up-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus projektus, papildyti sklypų sąrašą, koreguoti skaičiuoklės tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Tam kad užtikrintume sklandų ir greitą internetinės svetainės darbą, puslapio funkcionalumui sukruti buvo naudojamas minimalus, tik būtiniausių įskiepių kiekis, svetainės kodas tinkamai optimizuotas pagal SEO reikalavimus.

 

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos