Internetinės svetainės sukūrimas lauksva.lt

Mūsų komandos užduotis buvo internetinės svetainės su prekių katalogu sukūrimas. Kuriant produktų katalogą buvo itin svarbu parengti galimybes kurti reikiamo gilumo prekių kategorijas, neribotai kurti produktus su variacijomis, kiekvienai variacijai priskirti galimus baldo komplektavimo atributus, kad vartotojui suteiktume galimybę atrasti jam tinkamas baldo detales, audinį ir jo spalvą, bei komfortą nulemiančius pasirinkimus. Įgalinti galimybę prekėms suteikti įvairius statusus (50 metų garantija, akcija, naujiena ir t.t.). Taip pat turėjome sukurti galimybę kurti baldų kolekcijas, atskirą audinių katalogą, konkursus su galimybę juose dalyvauti elektroniniu būdu.

www.lauksva.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Lauksva“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos parengimas
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Puslapių turinio sukėlimas
– Produktų importavimo ir eksportavimo funkcionalumo parengimas
– Konkursų rengimo ir skelbimo vidinė sistema
– Vidinis SEO optimizavimas
– Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Daugiakalbystės funkcionalumas

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių katalogas parengtas su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos