Internetinės svetainės sukūrimas palangosapzvalgosratas.lt

Palangos apžvalgos ratas – žymiausias miesto simbolis, iš kurio 45 metrų aukštyje atsiveria įspūdinga panorama. 27 gondolos, primenančios gintaro kristalus, suteikia žavingų akimirkų ir nuostabių įspūdžių visais metų laikais. Pasigrožėkite pušynais, medinėmis vilomis ir Baltijos jūra, klausydamiesi muzikos ir stebėdami bangas bei saulėlydžius. Apšviestas lemputėmis, ratas sukuria ypatingą atmosferą, atverdamas miesto grožį dieną ir naktį.

Mūsų komandos užduotis buvo sukurti tokią elektroninę svetainę, kuri atspindėtų modernų ir išskirtinį Palangos apžvalgos rato unikalumą bei grožį. Buvo itin svarbu susikoncentruoti į kiekvieną klientą ir lankytojus aiškiai bei paprastai nukreipti į bilietų, dovanų čekių įsigyjimą jiems tinkamu rezervacijos metu. Siekėme kuo labiau išryškinti nuo apžvalgos rato viršūnės atsiveriantį nuostabų vaizdą ir klientams suteikti tokias paslaugas, kad vartotojas jaustu kuo didesnį pasitikėjimą ir savarankiškai atliktu rezervaciją.

https://palangosapzvalgosratas.lt/

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Svetainės dizainas buvo kurtas taip, kad būtų modernus, lengvai skaitomas bei suprantamas, kupinas smulkių detalių, kurios perteikia nuostabų panoraminį Palangos miesto vaizdą, kuris atsiveria pakilus apžvalgos ratu.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują vestuvinių paslaugų ir tendencijų svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Įmonės veiklos analizė
– Rinkos nišos analizė, kurią sudaro konkurentų ir raktinių žodžių analizės
– Internetinės svetainės strategijos ir prekinio ženklo pozicionavimo strategijos paruošimas
– Sukurti internetinės svetainės eskizai bei prototipas
– Paruoštas unikalus svetainės dizainas
– Atliktas pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress
– TVS parengimas savarankiškam svetainės administravimui
– Internetinės svetainės turinio paruošimas
– Internetinės svetainės ir turinio SEO optimizavimas
– SSL sertifikato generavimas
– Google analytics lankamumo statistikos paruošimas įdiegimas
– Svetainės „Sitemap” generavimas ir „search console” paskyros paruošimas
– Google tag manager paskyros paruošimas

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos