Internetinės svetainės sukūrimas solet.lt

Atnaujinant „Solet Technics” svetainę, pagrindinė kliento keliama užduotis buvo tinkamai struktūrizuoti informaciją, kad ji būtų aiškiai segmentuota pagal skirtingus klientų poreikius bei vykdomas įmonės veiklas.

Vykdant projektą, daug dėmesio turėjome skirti ir svetainės SEO optimizavimui, kad svetainė gautu kuo geresni vertinimą organinėje aplinkoje, pagal vykdomas veiklas, bei projektas įgautu pranašumą konkurencinėje aplinkoje.

Žinoma, šale pagrindinių uždavinių, buvo svarbu išgauti kuo aukštesnį tikslinių užklausų skaičių, bei supaprastinti komunikaciją tarp vartotojo ir vadybininko. Kad šis procesas būtų abipusiškai patrauklus ir patogus, paruošėme specialias skaičiuokles ir užklausų formas, kurių dėka klientas gali lengvai detalizuoti savo poreikius ir numatyti galimybes, o vadybininkas atitinkamai pasiruošti suteikti reikalingą informaciją.

www.solet.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Solet Technics“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos parengimas
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Puslapių turinio sukėlimas
– Produktų importavimo ir eksportavimo funkcionalumo parengimas
– Vidinis SEO optimizavimas
– Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Daugiakalbystės funkcionalumas

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją. Prekių likučių atvaizdavimas internetinėje svetainėje buvo susietas su pasirinkta sandėliavimo sistema.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos