JURGA ART LAB

JURGA ART LAB, tai internetinė Jurgos Alminienės elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti didžiąją dalį jos tapytų originalių bei reprodukcijos darbų, bei juos įsigyti. Kita Jurgos veikla yra vaikų tapybos nuotykių akademija, kurioje Jurga vykdo tapybos ant drobės užsiėmimus vaikams nuo 8 iki 13 metų, kurių metu drauge diskutuodami ir eksperimentuodami, pažindami piešimo ir tapybos technikas, komponavimo ir spalvų teorijos pagrindus, mokinasi drąsiai ir kūrybiškai žvelgti į mus supantį pasaulį, išlaisvinti vaizduotę ir fantaziją.

Pagrindinis svetainės tikslas buvo kategorizuoti pagal stilius Jurgos tapytus darbus, pridėti funkcionalumą leidžianti pasirinkti įsigyti paveikslo reprodukciją, pasirinkti paveikslo norimą dydį ar medžiagą. Taip pat kataloge pagal kategorijas atskirti reprodukcijas, tapytus,  ir vaikų darbus.

www.jurgaartlab.com

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos