LSPO

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ – universalus kolektyvas grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius ir džiazo kūrinius. Bendradarbiaudamas su žymiausiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais „Trimitas“ atlieka tiek pasaulio, tiek Lietuvos kompozitorių kūrybą.

Mūsų komandos užduotis buvo modernizuoti internetinę svetainę, kurioje administratorius galėtu greitai ir paprastai talpinti orkestro repertuarą, koncertines programas, išsamiai aprašant ir suteikiant galimybę lankytojams lengvai įsigyti bilietus į artėjančius koncertus. Taip pat buvo labai svarbu išsamiai pristatyti orkestro narius, vadovus, orkestro pasiekimus, ilgametę patirtį. Vienas iš išskirtinių poreikių buvo aiškiai struktūrizuotai pateikti visą apie orkestrą ir jo veiklą esamą teisinę informaciją.

Šiems tikslams pasiekti,  pasirinkome geriausiai orkestro poreikius atitinkantį svetainės šabloną, modifikavome jo spalvinį dizainą pagal prekinio ženklo stilių bei atitinkamai paruošėme svetainės funkcionalumą ir vartotojo kelio veiksmų seką.

www.lspo.lt
trimitas
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Naujai Trimitas internetinei svetainei sukurti pritaikėme šiuos sprendimus:

– Internetinės svetainės tikslų analizė
– Internetinės svetainės struktūros paruošimas
– Svetainės dizaino paruošimas
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Internetinės svetainės optimizavimas
– Turinio sukėlimas
– Daugiakalbystės funkcionalumo paruošimas
– SSL sertifikato generavimas
– Google analytics lankamumo statistikos paruošimas įdiegimas
– Svetainės „Sitemap” generavimas ir „search console” paskyros paruošimas
– Google tag manager paskyros paruošimas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos