Dentecha

„Dentecha“ – užsakymų ir klientų valdymo sistema skirta odontologijos klinikų bei dantų technikų laboratorijų kasdienių procesų kontrolei ir duomenų valdymui. Svetainės tikslas buvo pristatyti du skirtingus produktus ir paskatinti išbandyti nemokamas demo versijas. Įsigijusiems programą, svetainėje buvo sukurta privati klientų zona, kurioje registruoti klientai turi galimybę naudotis video instrukcijų biblioteka. Internetinė svetainė sukurta su WordPress turinio valdymo sistema ir pritaikyta savarankiškam ir patogiam jos turinio administravimui.

www.dentecha.com
dentecha-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos