Simetria Dentica

Odontologijos klinikai „Simetria Dentica” parengėme internetinę reklamos kampaniją ir specialiai jai sukūrėme internetinį puslapį. Internetinės kampanijos tikslas buvo socialinių tinklų reklamos pagalba pritraukti potencialių pacientų srautą, kurie užsiregistruotų dantų tiesinimo procedūrai klinikoje.

Internetiniame kampanijos puslapyje išsamiai pristatoma procedūra bei jos privalumai ir pateikiamas trumpas testas, kurio pagalba įvertinama ar lankytojas yra tinkamas kandidatas gydymui. Toliau lydintis veiksmas yra registracija nemokamai konsultacijai. Registracijos forma susieta su MailerLite automatizuota laiškų siuntimo platforma. MailerLite dėka sukuriama automatizuota laiškų seka užsiregistravusiems, o taip pat formoje pateikti duomenys keliauja klinikai.

www.simetriadentica.lt/invisalign-vertinimas
simetria-dentica-internetinio-puslapio-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos