Terjerų klubas

Internetinė svetainė Lietuvos terjerų mėgėjų klubui. Pagrindinis internetinės svetainės tikslas skatinti terjerų šunų mėgėjus ir jų savininkus tapti registruotais klubo nariais. Taip pat internetinėje svetainėje pristatomos artėjančios parodos ir suteikiama galimybė registruotis bei sumokėti už dalyvavimą internetu.

Internetinėje klubo svetainėje gausu tekstinės informacijos, mūsų užduotis buvo patalpinti visą turinį atrinkti ir įkelti tinkamas nuotraukas. Taip pat buvo reikalavimas turinį atitinkamai segmentuoti pagal lankytojo tipą, kad neregistruoti (ne klubo) nariai tam tikros dalies informacijos bei dokumentų negalėtų matyti naršydami svetainėje. Svetainėje aktyvuota WooCommerce sistema, atsiskaitymai susieti su Paysera ir Paypal mokėjimų sistemomis.

www.terjeruklubas.lt
terjeru-klubas-svetaine

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos