Vauma

„VAUMA“ – asmeninių mokymų, organizacinių konsultacijų, įmonių strateginių sesijų bei saviugdos renginių ekspertė Lietuvoje.

Mūsų užduotis buvo sukurti internetinę svetainę, kurioje būtų galima pristatyti tiek agentūros teikiamas paslaugas, tiek kiekvieną lektorių ir jo asmeninę veiklą. Kiekvienam lektorių sukūrėme jo asmeninį reprezentacinį puslapį ir įdiegėme formas leidžiančias su kiekvienu lektoriumi susisiekti individualiai. Integravome renginių kalendorių, kuris leistu lengvai sekti artėjančius renginius Svetainės naujienlaiškių funkcionalumą parengėme su MailerLite automatizuota el. rinkodaros sistema.

www.vauma.lt
vauma-svetaines-kurimas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos