Internetinės svetainės sukūrimas instant.no

„Instant” – tai dinamiškas įmonių tinklas, besiplečiantis keturiose šalyse. Jų veikla apima Norvegiją, Lietuvą, Estiją ir Latviją. Pasitelkdami dešimtmečius kauptą pramonės patirtį, Instant kuria aukščiausios kokybės pastolių bei kitas statybines priemones ir taip yra tapusi viena iš šios srities lyderių.

Atsižvelgadmi į Instant tarptautinę veiklą, svetainė sukurta siekiant palaikyti multivaliutos ir multikalbos funkcijas, svetainės naudojimas ir navigacija būtų kuo efektyviau pritaikyta skirtingiems rinkos poreikiams ir tendencijoms. Pagrindinis tikslas buvo sukurti patogią vartotojo patirtį (UX), aiškiai struktūrizuotą turinį ir patogų produktų kategorizavimą, kartu išlaikant estetinį dizainą.

www.instant.no
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują instant.no internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos, atsakingos už e-komercija parengimas
– Registracijos ir užklausų formos
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Konversijų fiksavimo nustatymai
– Slapukų valdymo įrankio integracija
– Atsiskaitymų ir pristatymų integracijos
– Svetainės analitikos ir indeksavimo įrankių paruošimas, integracija

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Mūsų dizainerių komandos užduotis buvo atnaujinti internetinės svetainės dizainą išlaikant Instant įmonės ilgai kurtą prekės ženklo indetitetą, kad atnaujintoje svetainės versijoje lankytojui būtų kur kas patogiau ir moderniau pateikiama visa reikalinga informacija. Svetainė atnaujinta suderinant minimalizmą ir eleganciją viename, dizainas pasižymi švariomis linijomis, neautraliomis spalvomis taip sukuriant stiprios ir brandžios įmonės įvaizdį. Išlaikant aukščiausius paslaugų kokybės standartus, kuriant internetinės svetainės dizainą, kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis, bei kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos