10 metų jaunesnė

Mūsų komandos užduotis buvo išgryninti prekinio ženklo unikalumą ir sukurti  nuoseklų firminį stilių tiek prekinio ženklo naudojimui internete, tiek kuriant vizitines korteles, plakatus ar lauko iškabas. Paruošėme ir klientui perdavėme reikiamus failus šių reprezentacinių priemonių dizainams kurti.

Sukūrus logotipo dizainą mes taip pat parengėme jo naudojimo aprašymą, sukūrėme profilio ir viršelio nuotraukas Facebook puslapio apipavidalinimui. Taip pat parengėme Facebook įrašų šablonus numatytiems formatams.  Atlikus dizaino darbus taip pat sutvarkėme Facebook puslapio informaciją.

10-metu-jaunesne-ideabooz
10-metu-jaunesne-firminis-stilius

„10 metų jaunesnė” firminis stilius

Firminio stiliaus aprašme mes sudarėme aiškias gaires, kokia tvarka turi būti naudojamas tiek pats logotipas tiek kiti stiliaus elementai: simboliai, šriftas, spalvos.

Kliento poreikis buvo išvengti bet kokių netikslumų panaudojant prekinį ženklą ir jo stilių užsakant spaudos darbus ar kuriant kampanijas internete. Tad mes pasirūpinome, kad parengtu aprašymo dokumentu ir darbiniais failais galėtų lengvai naudotis tiek klientas tiek jo partneriai.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos