Smart Baldai E-Parduotuvė

Internetinė parduotuvė „Smart baldai“ atstovauja „Magrės baldai“, „VOX“, bei „Cilek“ gamintojų baldus.

Mūsų komandos užduotis buvo internetinės svetainės su prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema sukūrimas. Kuriant produktų katalogą buvo itin svarbu parengti galimybes kurti reikiamo gilumo prekių kategorijas, neribotai kurti produktus su variacijomis, kiekvienai variacijai priskirti spalvą ar matmenis atitinkančią nuotrauką. Įgalinti galimybę prekėms suteikti įvairius statusus (populiaru, akcija, naujiena ir t.t.). Taip pat turėjome sukurti galimybe kiekvienoje prekėje individualiai žymėti pristatymo terminą ir opciją vykdyti išankstinius užsakymus, kai prekių nėra sandėlyje.

www.e-smartbaldai.lt
el.parduotuves-smartbaldai-dizainas
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Smart baldai“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos parengimas
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Puslapių turinio sukėlimas
– Produktų importavimo ir eksportavimo funkcionalumo parengimas
– Produktų importavimo atlikimas
– Prekių likučių atvaizdavimo susiejimas su sandėliavimo sistema
– Vidinis SEO optimizavimas
– Individualių užsakymo formų sukūrimas
– Mokėjimo sistemos ir lizingo skaičiuoklių integracija
– Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Eskizuose naudojame realų turinį, numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją. Eskizų prototipe naudojome realius produktų vaizdus, tam kad klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir potencialiam pirkėjui parengta kelionė.

e-smart-baldai-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

esmart-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją. Prekių likučių atvaizdavimas internetinėje svetainėje buvo susietas su pasirinkta sandėliavimo sistema.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos