Deco Home

Internetinė parduotuvė vonios kambario įrangos ir  kambario tapetų salonui „Deco Home“. Kliento poreikis buvo aiškiai atskirti šias dvi prekių kategorijas ir bendrame prekių kataloge aiškiai klasifikuoti produktų sąrašą. Taip pat šiai internetinei parduotuvei buvo pritaikytas nestandartinis prekių įsigijimo funkcionalumas, kuomet lankytojas dėl patikusių prekių gali atsiųsti pardavėjui užklausą arba suformuluoti prekės užsakymą, kuris bus išsiųstas salono darbuotojams ir dėl užsakymo apmokėjimo ir pristatymo bus asmeniškai susisiekta. Pirkėjui taip pat numatyta galimybė sekti savo užsakymo būklę pagal jam priskirtą unikalų užsakymo ID kodą.

www.dhome.lt
deco-home-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos