Natura Punkt

Internetinės svetainė buvo sukurta pristatyti vieną iš kompanijos „NaturaPunkt GmbH“ produktų Vokietijos rinkoje. Puslapio struktūra buvo sudaryta taip, kad vaistinis preparatas butų kuo išsamiau pristatytas vartotojui, aiškiai pateikiant produkto savybes ir pranašumus.

Internetinė svetainė sukurta su WordPress turinio valdymo sistema ir parengta lengvam turinio administravimui ir savarankiškam redagavimui. Taip pat aktyvuota WooCommerce sistema suteikianti galimybę produktą užsisakyti internetu.

www.naturapunkt.de
natura-punkt-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos