ID3D

ID3D – architektūrinių 3D vizualizacijų kūrimo agentūra, kuriai buvo reikalinga vieno puslapio internetinė svetainė, profesionaliai ir aiškiai pristatanti teikiamas paslaugas. Kartu su tekstine informacija puslapyje buvo derinamos įvairaus formato vizualizacijos: dinaminės nuotraukos valdomos kompiuterio pelės slinkimo principu, automatizuotos video galerijos, virtualus 360 laipsnių turas objektuose.

Internetinio puslapio struktūra orientuota į nuoseklų vartotojo tolimesnį veiksmą, aiškiai supažindinant jį su pateikta informacija apie įmonės veiklą ir kompetenciją bei lydinti prie sprendimo pradėti projektą.

www.id3d.lt
id3d-internetines-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos