Instant

„Instant” – tarptautinė  kompanija tiekianti aukščiausios kokybės, sertifikuotus produktus. Ši internetinė svetainė specialiai skirta gyvenamųjų namų garažo ir pramoninių vartų pristatymui Norvegijos rinkoje.

Pagrindinis akcentas yra galimybė pateikti individualų užsakymą, todėl jau svetainės tituliniame puslapyje yra pateikiama speciali forma, leidžianti lankytojui pasirinkti vartų tipą, spalvą bei dydį ir savo pageidavimus išsiųsti konsultantui. O norintiems išsamesnės informacijos atskiruose puslapiuose detaliai pristatomi kiekvienas iš vartų tipų, papildomų pasirinkimų bei pritaikymo galimybės.

www.instantport.no
instant-internetines-svataines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos