Internetinės svetainės sukūrimas golfclub.lt

Golfclub.lt tai Europos Centro Golfo klubas vienijantis bendraminčių draugiją, nepaisant kas Jūs, profesionalus sportininkas, mėgėjas ar tiesiog žmogus, vertinantis aktyvų poilsį golfo klube, nes golfas tai ne vien sporto šaka, tai būdas mėgautis gyvenimu.

Mūsų komandos užduotis buvo sukurti modernų ir kuo tiksliau golfo klubo aplinką ir profesionalumą perteikiantį internetinį puslapį. Buvo itin svarbu susikoncentruoti į kiekvieną teikiamą paslaugą ir lankytojams aiškiai pateikti visas pasirinkimų galimybes. Siekėme kuo labiau išryškinti paslaugų ir klubo aplinkos kokybę, bei sukūrto funkcionalumo pagalba palengvinti vartotojų ir administracijos santykį.

www.golfclub.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują golfclub.lt internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos, atsakingos už e-komercija parengimas
– Simuliatorių rezervacijos sistema
– Registracijos ir užklausų formos
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Konversijų fiksavimo nustatymai
– Slapukų valdymo įrankio integracija
– Atsiskaitymų ir pristatymų integracijos
– Svetainės analitikos ir indeksavimo įrankių paruošimas, integracija

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Mūsų dizainerių komandos užduotis buvo atnaujinti esamos internetinės svetainės dizainą, kuris harmoningai apjungtu gamtos ramybę, smaragdinio žalumo pievas, gryną orą, bei viską sutvarkyti taip, kad atnaujintoje svetainės versijoje lankytojui būtų kur kas patogiau ir moderniau pateikiama visa reikalinga informacija. Išlaikant aukščiausius paslaugų kokybės standartus, kuriant internetinės svetainės dizainą, kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis, bei kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos