Reda Paula

Reda Paula – tai ekologiškos mados prekinis ženklas, gimęs 2018 m. Lietuvoje. Įkūrėja, kostiumo dizainerė Reda siekia pristatyti savo sukurtus, vienetinius rūbus bei aksesuarus Lietuvoje bei visame pasaulyje. Iš dizainerės išgirdome aiškią viziją, kaip ji nori pateikti savo produkciją rinkoje. Todėl kurdami „Reda Paula“ internetinę svetainę vadovavomės mažiau yra daugiau principu, tai reiškia švaru, paprasta, estetiška ir patogu. Internetinėje svetainėje integruotas daugiakalbystės modulis leidžiantis lengvai išversti puslapius pasirinkta kalba. Šiuo metu internetinė svetainė parengta lietuvių ir anglų kalbomis.

www.redapaula.com
reda-paula-internetines-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el.prekybos įskiepiu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos