Internetinės svetainės sukūrimas saza.lt

Prekinis ženklas SAZA gimė trijų draugų galvose, kurie turėjo vieną viziją ir vis dar laikosi pagrindinės savo misijos – baldai skirti žmonėms. Žmonėms, kurie gyvena savo namuose, leidžia laiką juose su šeima ir draugais, vertina kokybę, turi gerą skonį, nori juos puoselėti ir grąžinti. Trumpai tariant, Jų asortimente baldai, kuriuos asmeniškai norėtume turėti savo namuose.

Mūsų komandos užduotis buvo internetinės parduotuvės sukūrimas. Kuriant produktų katalogą buvo itin svarbu parengti galimybes kurti reikiamo gilumo prekių kategorijas, neribotai kurti produktus su visomis jo turimomis pasirinkimo opcijomis, t.y. audinio, kojelių, kampo pusės, atlošų pasirinkimais, daiktažės ar miegojimo mechanizmo pridėjimo ir pan.. Įgalinti galimybę prekėms suteikti įvairius statusus (populiaru, akcija, naujiena ir t.t.). Taip pat turėjome sukurti galimybe kiekvienoje prekėje individualiai žymėti pristatymo terminą ir opciją vykdyti išankstinius užsakymus, kai prekių nėra sandėlyje.

www.saza.lt
saza-Hero
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „SAZA“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos parengimas
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Produktų importavimo ir eksportavimo funkcionalumas
– Vidinis SEO optimizavimas
– Individualių užsakymo formų sukūrimas
– Mokėjimo sistemos ir kurjerių sistemų integracijos
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir parengtas pirkėjo kelionės žemėlapis.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą, kiekvieno puslapio paragrafa, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas ir numatytas funckionalumas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos