Internetinės svetainės sukūrimas kaukenoparama.lt

Rimanto Kaukėno paramos grupė – labdaros ir paramos fondas, kuris rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais ir jų šeimomis. Teikia viltį ir džiaugsmą šeimoms, paliestoms onkologijos, ir siekia palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų šeimų naštą, padėdami išgyventi sunkios diagnozės traumą, pripildydami jų kasdienybę džiugiomis akimirkomis.

Mūsų komandos užduotis buvo internetinės svetainės sukūrimas, kurioje būtų aiškiai pagal skirtingas kategorijas išskaidytas turinys, lengvam vartotojo naršymui, bei patogus funkcionalumas, ieškantiems pagalbos ar norintiems ją suteikti pagal turimas galimybes. Kuriant dizainą buvo itin svarbu atspindėti paramos grupės komandos, kasdieniame darbe kuriamą gerą emociją, kuri suteikia neužmirštamus gerus išgyvenimus tiek vaikams, tiek jų artimiesiems, bei tai parodyti plačiai visuomenei, kad neliktų abejingų šiai svarbiai veiklai.

www.kaukenoparama.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai Rimanto Kaukėno paramos grupės internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Reguliaraus ir vienkartinio aukojimo funkcionalumo paruošimas
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– Mokėjimo sistemos integracija
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir parengtas pirkėjo kelionės žemėlapis.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą, buvo labai svarbu perteikti paramos grupės vykdomos veiklos emociją, kuri padėtu geriau suvokti veiklos svarbą. Kiekvieno puslapio paragrafa, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas ir numatytas funckionalumas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis. Kiekvienam elementui ir jo funkcionalumui  buvo numatytas pritaikymas mobiliesiems prietaisams.  Tiek vaizdinis tiek tekstinis turinys buvo paruoštas tikslinei auditorijai, siekiant išgauti kuo aukštesnius konversijos rodiklius.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Piniginiai paramai skirti suprogramavome keturis atskirus būdus/formas, iš kurių dvi skirtos vienkartiniai arba nuolatiniai paramai skirti savarankiškai, viena pasirinktam projektui, renginiui ar iniciatyvai skirti paramą savarankiškai, bei viena skirta paramos fondo atstovui.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos