Vilnius Tech Park

„Vilnius Tech Park” – didžiausias startuolių parkas Baltijos ir Skandinavijos šalyse, įkurtas 19 amžiaus buvusiuose ligoninės pastatuose Sapiegos parke.

Sukūrėme internetinę svetainę, kuri informatyviai  ir patraukliai pristatytų parko veiklą ir visas teikiamas paslaugas. Kiekviename puslapyje išsamiai pristatomos galimybės įsigyti narystę ar erdvės, kurias galima išsinuomoti. Kad tai būtų padaryti paprasta, prie kiekvieno iš pasirinkimų nurodomi individualūs kontaktinio asmens duomenys arba užklausos formos. Įdiegtas renginių kalendorius, kuriame galima patogiai sekti artėjančius renginius, juos filtruoti pagal pasirinktus kriterijus. Svetainės vaizdiniam turiniui atrinktos ir naudojamos unikalios nuotraukos iš parko bendruomenės kasdienio gyvenimo, taip pat naudojamos interaktyvios vizualizacijos.

www.vilniustechpark.com
vilnius-techpark-svetaines-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos