Inovacijų 3

Kauno LEZ teritorijoje įkurto pirmojo, išmanaus verslo centro reprezentacinė – informacinė internetinė svetainė.

Mūsų užduotis buvo sukurti, patrauklią, aiškią ir į užklausos pateikimą orientuotą interneto svetainę. Puslapyje naudojamos kokybiškos vizualizacijos, specialiai išskiriama skiltis „Galerija“, kurioje lankytojai gali susipažinti su pastato interjero ir eksterjero sprendimais. „Apie“ skiltyje pateikiamas segmentuotas verslo centro pristatymas, atsižvelgiant į kiekvieno potencialaus kliento poreikį pasirinkti prioritetinę informaciją.

www.inovaciju3.lt
inovavciju3-internetinio-puslapio-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos