Internetinės svetainės sukūrimas sofaforma.lt

Sofaforma – ilgametę patirtį turinti baldų gamybos ir prekybos įmonė, siūlanti išskirtini ir ko dizaino, kokybiškus ir ilgamečius baldus namams, biurui bei įvairioms erdvėms. Svetainėje rasite minkštus baldus, valgomojo stalus ir kėdes, miegamojo lovas bei čiužinius, kurie suteiks jūsų interjerui jaukumo ir komforto. Taip pat klientas kuria baldus bei interjero dizainą ir pagal individualius užsakymus.

Mūsų komanda atsisžvelgdama į išskirtinį kliento požiūrį į savo darbą, sukūrė modernią, funkcionalią ir lengvai skaitomą svetainę, kuri puikiai atspindi Sofaforma vertybes – kokybę, modernumą ir dėmesingumą detalėms. Svetainė yra patogi vartotojui, suprojektuota taip, kad būtų lengva naviguoti ir greitai rasti ieškomus baldus bei išskirtinius dizainus. Svetainės vizualai atspindi kliento požiūrio subtilumą stilistinėmis detalėmis.Tiksliai išplanuota navigacija leidžia vartotojams lengvai surasti reikiamus baldus bei pasisemti įkvėpimo jų namų interjerui.

https://sofaforma.lt/

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Svetainės dizainas pasižymi modernumu ir ilgaamžiškumu, su akį traukiančiomis didelėmis ekspozicinėmis nuotraukomis, kurios padeda lankytojams įsivaizduoti šiuolaikiškus namus. Griežtos linijos ir minimalizmas suteikia švaros bei tvarkos jausmą, tuo pačiu išryškinant aukštos kokybės produktų liniją. Subtilios spalvų paletės ir elegantiška tipografija sukuria profesionalumo pojūtį, kuris atitinka šiuolaikinius estetikos ir funkcionalumo standartus. Kiekvienas dizaino elementas buvo kruopščiai parinktas, siekiant maksimalaus vizualinio patrauklumo ir sklandaus vartotojo patyrimo.

igyvendinti-sprendimai-internetinems-svetainems-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Sofaforma” internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Įmonės veiklos analizė
– Rinkos nišos analizė, kurią sudaro konkurentų ir raktinių žodžių analizės
– Internetinės svetainės strategijos ir prekinio ženklo pozicionavimo strategijos paruošimas
– Sukurti internetinės svetainės eskizai bei prototipas
– Paruoštas unikalus svetainės dizainas
– Atliktas pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress TVS ir WooCommerce platforma
– Paruoštas prekių ir paslaugų katalogas
– TVS parengimas savarankiškam svetainės administravimui
– Internetinės svetainės turinio paruošimas
– Internetinės svetainės ir turinio SEO optimizavimas
– SSL sertifikato generavimas
– Google analytics lankamumo statistikos paruošimas įdiegimas
– Svetainės „Sitemap” generavimas ir „search console” paskyros paruošimas
– Google tag manager paskyros paruošimas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos