Internetinės svetainės sukūrimas magyzaislai.lt

Magy žaislai tai ne tik žaislų parduotuvė, tai vieta, kuri kuria prisiminimų kupiną magišką pasaulį, kuriame kiekvienas vaikas turi galimybę augti, kurti ir svajoti, būtent taip apibūdinom šį projektą ir su tokia žinute nutarėm jį vystyti pradėjus bendradarbiavimą su UAB „Barteris įmone”.

Ir štai su džiugesiu pristatome naują magyzaislai.lt internetinę svetainę, kurioje kruopščiai ir atsakingai kūrėm magišką erdvę, kiekvienai vaikiškai svajonei, kuri čia taptu realybe! Mūsų agentūros komanda buvo tiesiog įtraukta į Magy žaislai kuriamą magišką pasaulį, o jame pasisėmusi įkvėpimo, sukūrė naują, unikalią elektroninę parduotuvę, kurioje kiekvienas elementas kviečia į pasaulį, pilną nuostabių žaislų ir stebuklingų akimirkų.

www.magyzaislai.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos ir kliento poreikių analizę, kuriant naują Magy žaislai internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– WooCommerce sistemos, atsakingos už e-komercija parengimas
– Produkto perkėlimas iš Prestashop sistemos į WooCommerce
– Grupinių produktų pardavimas
– Produktų užklausų formos
– Registracijos forma produkto video prezentacijai
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Palikto krepšelio priminimas
– Konversijų fiksavimo nustatymai
– Slapukų valdymo įrankio integracija
– Atsiskaitymų ir pristatymų integracijos
– Pašto kodo paieška/patikra pagal adresą
– Tel. nr. formato patikra

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų naršymo įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika su parengtu pirkėjo kelionės žemėlapiu.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Dizainerių komandai iškėlėm tikslą sukurti šviesią, džiugią ir naudotojui draugišką svetainės aplinką. Nauju svetainės turinio išdėstymu ir spalvų deriniais siekiam skatinti kiekvieną lankytoją pažvelgti į pasaulį vaikiškomis akimis ir prisiminti koks yra svarbus džiaugsmo jausmas. Kiekvieno puslapio pastraipa, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas ir numatytas funkcionalumas buvo pagrįstas UX ir UI dizaino rekomendacijomis, kad pateikta informacija būtų aiški ir lengvai įsisavinama. Taip pat, atsižvelgiant į vis didėjantį vartotojų skaičių, kuris naudojasi mobiliaisiais prietaisais, kiekvienam naudojamam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas unikalus pritaikymas.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress“ turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress“ sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prekių užsakymo ir apmokėjimo sistema parengta su WooComerce el. prekybos moduliu, kuris leidžia sklandžiai valdyti užsakymų, klientų duomenų, statistikos bei prekių asortimento informaciją.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos