Smart Baldai

„Smart baldai“ internetinė svetainėje, kurioje pristatomas gausus įvairių baldų gamintojų asortimentas. Ši internetinės svetainė, tai reprezentacinis baldų katalogas, kuriame išsamiai pristatomi tiek gamintojai tiek jų parduodama produkcija.

Kuriant internetinę svetainę buvo itin svarbu nuosekliai pristatyti kiekvieną gamintoją ir suteikti vienodas galimybes informacijos pateikimui. Vidiniams produktų ir produktų kolekcijų puslapiams taikėme nestandartiniu sprendimus, naudojome daug video medžiagos.

Šioje internetinėje svetainėje buvo parengtos dvi baldų įsigijimo galimybės – siunčiant užklausą arba esant galimybei prekę įsigyti internetu lankytojas yra nukreipiamas į e-smartbaldai.lt internetinę svetainę.

www.smartbaldai.lt
smart-baldai-internetinio-puslapio-dizainas
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius naujai „Smart baldai“ internetinei svetainei pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Unikalus svetainės dizainas
– Pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– TVS parengimas savarankiškam administravimui
– Puslapių turinio sukėlimas
– Produktų informacijos sukėlimas
– Vidinis SEO optimizavimas
– Individualių užsakymo formų sukūrimas
– Mailerlite el. laiškų rinkodaros įrankio integravimas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Eskizuose naudojame realų turinį, numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją. Eskizų prototipe naudojome realius produktų vaizdus, tam kad klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir potencialiam pirkėjui parengta kelionė.

smartbaldai-eskizai-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant šios internetinės svetainės dizainą pritaikėme nestandartinius puslapių struktūros išdėstymo sprendimus. Naudojome kuo daugiau dinaminės vaizdo medžiagos. Mūsų tikslas buvo paversti šį baldų katalogą interaktyviu ir patraukiu lankytojui. Tačiau kiekvieno puslapio paragrafas, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas buvo taip pat pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis.

smart-baldai-dizainas

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos