Kelionių studija

Kelionių agentūra „Kelionių studija”, siūlo plataus spektro keliones bei kelionių metu būtinus patogumus. Agentūra kasdien ieško ir atrenka geriausius kelionių pasiūlymų, kuriuos pateikia naujų įspūdžių ieškantiems klientams.

Mūsų komandos užduotis buvo sukurti internetinę svetainę, kurioje įmonė galėtų kasdien greitai ir paprastai talpinti kelionių pasiūlymus, juos išsamiai aprašant ir suteikiant galimybę lankytojams lengvai pateikti užklausas dėl dominančių kelionių. Šiam tikslui pasiekti pasirinkome geriausiai šios įmonės poreikius atitinkantį svetainės šabloną, modifikavome jo spalvinį dizainą pagal prekinio ženklo stilių bei atitinkamai paruošėme svetainės funkcionalumą ir vartotojo kelio veiksmų seką.

www.kelioniustudija.lt

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus blokus, meniu punktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos