Maidina

„Maidina“ – laistymo ir apšvietimo sistemų projektuotojas ir įrangos tiekėjas.

Mūsų užduotis buvo sukurti naują internetinės parduotuvės dizainą, esamai internetinės parduotuvės el.prekybos sistemai – Magento. Naujai kuriamas dizainas turėjo būti atitinkamai pritaikytas pagal numatytus šios sistemos reikalavimus.

Kurdami naują dizainą taip pat sudarėme ir pilną internetinės svetainės funkcionalumą. Mūsų komanda vadovavosi geriausia UX ir UI praktika, dirbome su realiu turiniu, pilnai paruošėme visos internetinės parduotuvės platformos bei kitų informacinių puslapių struktūrą. Pateikėme pritaikymo mobiliesiems prietaisams rekomendacijas.

www.laistymoiranga.lt
maidina-svetaines-dizainas

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas SEO optimizavimui. Pilnai paruošus visus eskizus, buvo sukurtas svetainės prototipas, kuris leido klientui išbandyti visą lankytojui parengto naršymo kelio seką.

maidina-eskizai-ideabooz

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kliento poreikis buvo atnaujinti esamos interneto svetainės dizainą, pergrupuoti informaciją ir padaryti taip, kad atnaujintoje versijoje lankytojui būtų kur kas patogiau ir moderniau pateikiama visa reikalinga informacija. Mes siekėme, kad patraukliai atrodantis dizainas ir turinys skatintų imtis veiksmų, įtikintų tikslinę auditoriją įsigyti produktus ar paslaugas ir kurtų verslui pridėtinę vertę.

dizainas-maidina

Kiti atlikti projektai

 

Norite aptarti savo projektą?

Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite individualų pasiūlymą.

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos