Internetinės svetainės sukūrimas saulesakademija.lt

„Saulės akademija“ – tai patikima ekspertinė platforma, kurioje aiškiai ir išsamiai vienoje vietoje pateikiama informacija apie saulės elektrines bei saulės parkus. Ši platforma nuodugniai supažindina vartotoją su saulės produktais, leidžia tiesiogiai pabendrauti su patyrusiais saulės ekspertais bei suteikia galimybę pasidalinti savo patirtimi bei padiskutuoti su kitais platformos lankytojais.  Mūsų patyrę saulės ekspertai yra pasirengę atsakyti į visus kylančius klausimus bei duoti patarimų, padėsiančių lengvai ir greitai įsirengti saulės elektrinę ant stogo arba įsigyti saulės elektrinės dalį saulės parke.

Mūsų komandos užduotis buvo internetinės svetainės sukūrimas, kurioje būtų aiškiai pagal skirtingas kategorijas išskaidytas turinys, lengvam vartotojo naršymui, bei patogus funkcionalumas, ieškantiems pagalbos. Kuriant dizainą buvo itin svarbu laikytis elektrum prekinio ženklo naudojimo reikalavimais, atspindėti patikimumą ir žinoma tapti patogiais ir naudingais vartotojams, išpildant skaičiuoklių, konsultacijos registracijos ir forumo funkcionalumą.

www.saulesakademija.lt
igyvendinti-sprendimai-ideabooz

Įgyvendinti sprendimai

Atlikus rinkos nišos analizę ir atsižvelgus į projekto aprašyme pateiktus kliento poreikius, kuriant Saulės akademija Powered by elektrum internetinę svetainę, pritaikėme šiuos sprendimus:

– Raktinių žodžių analizė
– Rinkos nišos konkurentų analizė
– Svetainės eskizai ir prototipas
– Unikalus svetainės dizainas
– Dizaino pritaikymas mobiliesiems prietaisams
– Programavimas su WordPress turinio valdymo sistema
– Saulės elektrinių ir parko skaičiuoklių paruošimas
– Registracijos į konsultaciją formos paruošimas ir sujungimas su video susitikimų platforma
– Forumas vartotojų diskusijoms bei konsultacijai su ekspertais
– TVS parengimas savarankiškam turinio administravimui
– Vidinis SEO optimizavimas
– El. laiškų rinkodaros įrankio integravimas
– Konversijų fiksavimo nustatymai
– Slapukų valdymo įrankio integracija

Svetainės funkcionalumas ir strateginiai sprendimai

Kiekvienam svetainės puslapiui buvo kruopščiai piešiami eskizai, kuriuose numatoma tiksli svetainės struktūra, funkcionalumas ir turinys reikalingas geram UX ir SEO rezultatui. Eskizuose numatėme net smulkiausių elementų vietą ir funkciją, kad aktyvavus svetainės prototipą, galėtume detaliai testuoti paruoštas vartotojui naršymo svetainėje sekas pagal skirtingus jų įpročius, bei klientui būtų aiškiai pristatyta visa internetinės svetainės logika ir parengtas pirkėjo kelionės žemėlapis.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Kuriant internetinės svetainės dizainą, turėjome išlaikyti elektrum prekinio stiliaus naudojimo reikalavimus, bei kuo aiškiau išskirstyti į aktualias temas teikiamą informaciją vartotojui. Kiekvieno puslapio pastraipa, kiekviena antraštė bei kiekvienas vaizdinis elementas ir numatytas funkcionalumas buvo pagrįstas griežtomis UX ir UI dizaino rekomendacijomis, kad pateikta informacija būtų aiški ir lengvai įsisavinama. Taip pat, atsižvelgiant į vis didėjantį vartotojų skaičių, kuris naudojasi mobiliaisiais prietaisais, kiekvienam naudojamam elementui ir jo funkcionalumui buvo numatytas unikalus pritaikymas.

Internetinės svetainės programavimas

Šiai internetinei svetainei sukurti buvo pasirinkta „WordPress” turinio valdymo sistema. Atvirojo kodo „WordPress” sistema leido sukurti itin funkcionaliai veikiančią internetinę svetainę ir jos turinio valdymo skydelį. Mes kruopščiai ruošėme svetainės programinę dalį, kad ji būtų tinkamai optimizuota ir lengvai atnaujinama, pagal bet kokį specifinį kliento poreikį.

Prisijungus prie valdymo skydelio puslapiai atitinką dizaino struktūrą, tad atlikus kelis paspaudimus galima greitai patalpinti naują turinį ar redaguoti senąjį. Klientas gali savarankiškai kurti naujus produktus, koreguoti kitų informacinių puslapių tekstus bei vaizdinę medžiagą, taip pat esant poreikiui sukurti naujus puslapius.

Kiti atlikti projektai

 

Gaukite individualų komercinį pasiūlymą.

Jūsų vizija, mūsų įgyvendinimas – pasidalinkite savo poreikiais, kad galėtume pateikti jų įgyvendinimo variantus!

Iliustracija telefonas

Paslaugos

 
 
Daugiau

Naujienos